تبلیغات
var number = 3; //numbers of slides mytheme_pic[1] = '/public/public/user_data/template/2099953/pic1.jpg'; //adress tasvire shoma mytheme_titr[1] = 'تیتر اسلاید شماره 1'; //titr marbot be tasvire shoma mytheme_text[1] = 'متن اسلاید شماره 1 در اینجا نمایش داده می شود. می توانید این قسمت را ویرایش کنید.'; //matne tozih marbot be tasvire shoma mytheme_link[1] = 'http://www.mytheme.ir'; // link marbot be tasvire shoma mytheme_pic[2] = '/public/public/user_data/template/2099953/pic2.jpg'; mytheme_titr[2] = 'تیتر اسلاید شماره 2'; mytheme_text[2] = 'متن اسلاید شماره 2 در اینجا نمایش داده می شود. می توانید این قسمت را ویرایش کنید.'; mytheme_link[2] = 'http://mytheme.ir/free-domain.php'; mytheme_pic[3] = '/public/public/user_data/template/2099953/pic3.jpg'; mytheme_titr[3] = 'تیتر اسلاید شماره 3'; mytheme_text[3] = 'متن اسلاید شماره 3 در اینجا نمایش داده می شود. می توانید این قسمت را ویرایش کنید.'; mytheme_link[3] = 'http://www.mytheme.ir'; محل تبلیغ شما

بازدید : مرتبه
تاریخ : سه شنبه 6 اردیبهشت 1390

 

سالهاست‌ مردم ایران فشار فرهنگی غرب را در حوزه اجتماعی و زندگی شخصی خود درك نموده‌اند. جنس این فشارها، رنگی، جذاب، سرگرم كننده و بسیار متنوع است.  رهبر انقلاب نیز از دهه هفتاد همچنان این تهاجم را بارها گوشزد نموده‌اند و تقریبا هرساله در سخنرانی‌های خود آنرا متذكر می‌شوند.

اخیراً مركز مقابله و بررسی جرایم رایانه‌ سایبری در حوزه بازی‌های رایانه‌ای بروشوری منتشرنموده‌است كه در آن بازی‌های آنلاین و آفلاین را بررسی و تحلیل و تاثیرات منفی آنرا بر جوانان و نوجوانان ذكر نموده است. بنابراین  با توجه به حساسیت موضوع و علاقه‌مندی برخی از خوانندگان و پژوهشگران و محققین این حوزه جهت استفاده و اطلاع از این محتوای ارزشمند برخی از این تحلیل‌ها را آماده و در اختیار شما قرار می‌دهم.

 

ادامه مطلبارسال توسط ایران پرس
آخرین مطالب
پربیننده ترین اخبار
آرشیو مطالب